ثبت نام کنید

پروژه های خودتان را به دست کسانی بسپارید که تخصص این حرفه را دارند.

سامانه برون سپاری پروژه چطور کار می کند؟

سایت انجمن تخصصی جی آی اس (ArcGIS.ir) به مدت ۵ سال است که در زمینه GIS&RS مشغول به فعالیت است و طول این سال ها توانسته است یک گروه متخصص،مجرب،متعهد و کارآزموده را برای انجام پروژه های کوچک و بزرگ دور هم گرد آورد.هم اکنون انجمن تخصصی جی آی اس با استفاده از توانایی های  این گروه سامانه ای را راه اندازی نموده است که کاربران میتوانند پروژه های خود را در این سیستم برون سپاری کرده و در نهایت تحویل گیرند.

چرا بهتر است از سامانه برون سپاری پروژه استفاده کنیم؟

در این زمینه دلیل های بسیاری میتوان برشمرد،که از جمله آنها این است که شما میتوانید کار با کیفیت را با حداقل هزینه در حداقل زمان دریافت کنید و فقط زمانی پرداخت نهایی را انجام می دهید که از نتیجه کار ۱۰۰% رضایت داشته باشید. کار با سامانه برون سپاری پروژه سریع و ساده است و تیم پشتیبانی در هر زمان که نیاز باشد آماده پاسخ به سئوالات شما خواهد بود.

چه کسانی از سامانه برون سپاری پروژه استفاده می کنند؟

۱. محدودیت های مهارتی: بسیاری از پروژه  ها بنا به دلایلی چون بی  تجربگی و فقدان مهارتهای لازم مدیر پروژه، با شکست و یا عدم تحقق بخشی از اهداف روبه رو می  شوند. سازمان می  تواند از طریق برون سپاری به مهارت  های ارزشمند مدیران پروژه دسترسی پیدا کند. چرا که در صورت نبود یا کمبود مهارت کلیدی مورد نیاز، احتمال بروز فاجعه در پروژه افزایش می  یابد.

۲محدودیت های زمانی :امروزه یکی از چالشهای اساسی پیش روی مدیران پروژه مساله کمبود زمان است. این موضوع به خصوص در شرایط رکود اقتصادی که سازمان ها با منابع محدود به فعالیت ادامه می  دهند از اهمیت بیشتری برخوردار می  گردد.

۳محدودیت های مکانی:برای انجام بسیاری از پروژه ها،از جمله پروژه هایی که نیاز به برداشت دارند نیاز به رفت و آمد با هزینه های بالا می باشید،در صورتی که یک متخصص در شهر مقصد میتواند بسیاری از کار های شما را با دریافت هزینه ای مناسب به انجام برساند.
۴محدودیت های هزینه ای:گاهی اوقات برای انجام یک پروژه ای که در تخصص شما نیست بیش از آنچه تصور کرده اید هزینه میکنید،در این زمان نیاز است به افرادی که تخصص و تعهد لازم را دارند مراجعه و با پرداخت هزینه ای مناسب،از انجام پروژه مطمین باشید
۵کارایی (اثر بخشی هزینه و بهره وری): شما تنها برای چیزی هزینه می کنید که استفاده می کنید. شما از تخصص و تجربه زمانی که به آن نیاز دارید، بهره برداری می کنید. بدون اینکه تعهد بلند مدتی برای شما ایجاد شود.
۶انعطاف پذیری  : به استخدام درآوردن افراد با استعداد با توجه به نیاز پروژه و دقیقا تا روز پایان پروژه. شما می  توانید بدون ایجاد تعهد بلند مدت هر زمانی که نیاز داشتید به افراد واجد شرایط رجوع کنید. این انعطاف  پذیر  ترین و چابکترین راه حل مدیریت پروژه است.

چطور ثبت نام کنم؟

با مراجعه به این آدرس و پر کردن دقیق اطلاعات درخواستی از جمله شماره تماس و ایمیل،برای سیم کارت شما یک پیامک فعالسازی ارسال میگردد،که با وارد کردن آن در باکس مورد نظر حساب کاربری شما فعال میگردد.

اگر پیامک فعال سازی را دریافت نکردید شما میبایست از خط خود، عدد ۲ را به شماره پیامکی ۸۹۹۹ ارسال نمایید، و سپس دوباره فرایند عضویت را انجام دهید.

هزینه پروژه های ما چطور تعیین میگردد؟

بعد از فعال سازی حساب کاربری،شما میتوانید در دپارتمان هایی که برای شما تعیین کرده ایم پروژه ی خود را از طریق ایجاد تیکت ثبت کنید.پشتیبانان ما در پاسخ به پروژه شما قیمت را تعیین کرده و به شما اعلام میکنند.

آیا هزینه پروژه را بلافاصله باید پرداخت کنم؟

بعد از اینکه با پشتیبان در تیکت ها،به توافق قیمتی رسیدید،پشتیبان از شما درخواست میکند درصدی از قیمت کل را نزد سایت ArcGIS.ir پرداخت امن انجام دهید.پرداخت شما به منزله قبول شروع انجام پروژه توسط پشتیبان میباشد.این مبلغ و سایر مبلغ هایی که شما پرداخت خواهید کرد تا زمان اتمام پروژه و رضایت کامل شما نزد سایت ArcGIS.ir به صورت امانی خواهد ماند، و پس از آن به پشتبان پرداخت خواهد شد.

چه پروژه هایی را میتواند از طریق سامانه برون سپاری پروژه انجام پذیرد؟

پروژه هایی که مرتبط به GIS و RS و برنامه نویسی مرتبط با موارد مذکور و همچنین مشاوره پایان نامه ها و مقالات و درخواست های داده و اطلاعات میتوانند برون سپاری شوند.

آیا میتوانم به عنوان پشتیبان در سایت Arcgis.ir مشغول فعالیت شوم؟

بله،میتوانید به این آدرس رفته و فرم پشتیبان را پر کنید،پس از بررسی های لازم با شما تماس گرفته می شود و در چند مرحله با شما مصاحبه خواهد شد و در صورت موفقیت میتوانید به عنوان پشتیبان فعالیت داشته باشید.