جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GIS فارسی
Wink 
سلام دوستان من GIS را کاملا به فارسی تبدیل کردم حالا باید به کدوم سازمان یا اداره مراجعه کنم برای فروش ان یا هر اقدام دیگه
پاسخ
لطفا بیشتر توضیح بدید. یعنی چی GIS رو فارسی کردید؟!
پاسخ
(۰۶-۱۰-۱۳۹۴، ۰۷:۰۲ ب.ظ)redvision نوشته است: سلام دوستان من GIS را کاملا به فارسی تبدیل کردم حالا باید به کدوم سازمان یا اداره مراجعه کنم برای فروش ان یا هر اقدام دیگه

با یکی از انتشارات قرارداد ببندید تا دی وی دی هاش رو تکثیر کرده و براتون بفروشن. مثلا نشر گردو
http://gerdoo.net/
پاسخ
(۰۶-۱۱-۱۳۹۴، ۰۱:۲۱ ق.ظ)moosavi نوشته است: لطفا بیشتر توضیح بدید. یعنی چی GIS رو فارسی کردید؟!

یعنی تمام ایکن ها و ابزارها و پنجره های نرم افزار را ترجمه و به فارسی برگردوندم مثل نرم افزار افیس فارسی.
پاسخ
جاداره تشکر اساسی از شما مهندس عزیز بکنیم که اینقدر فعالیت سازنده دارید
اگر امکانش رو دارید میتونید با موسسه های نشر نرم افزار مثل تبیان یا گردو و.... ارتباط برقرار کنید که بتونید شناسنامه برای این اثرتون بگیرید که دزدی صورت نگیرد و کسی هم این کثر شمارو به نام خودش نزند
پاسخ
(۰۶-۱۱-۱۳۹۴، ۱۲:۱۶ ب.ظ)redvision نوشته است:
(۰۶-۱۱-۱۳۹۴، ۰۱:۲۱ ق.ظ)moosavi نوشته است: لطفا بیشتر توضیح بدید. یعنی چی GIS رو فارسی کردید؟!

یعنی تمام ایکن ها و ابزارها و پنجره های نرم افزار را ترجمه و به فارسی برگردوندم مثل نرم افزار افیس فارسی.

خب قبل از فارسی سازی ArcGIS بازاریابی انجام دادید؟ کدوم ورژن رو فارسی کردید؟
فکر نکنم سازمانی از شما خریداری کنه. ممکنه شرکتهای نرم افزاری از شما خریداری کنند.
پاسخ
من از شما بابت کاری که کردید تشکر میکنم
اما معمولا وقتی ایکن ها فارسی میشه نامفهوم ترجمه میشود و پیدا کردن معادل برای خیلی از ایکونها سخت میشه فک میکنم اگر help و توضیحاتی که بعد از قرارگرفتن موس روی هر ایکن مشاهده میشه را ترجمه کنید کاربردی تر هست
پاسخ
جا داره یه تبریک جانانه بهتون بگیم واقعا شاهکار کردین.مملکت به وجود شما افتخار میکنه.
هر کی خواست منوها رو فارسی کنه این مسیر رو طی کنه. از tools برین customize در حالتی که customize باز روی هر ابزار و ایکون ها راست کلیک کنید پنجره باز شده گزینه سوم نام هر ابزار به صورت انگلیسی میاد که میتونید فارسی تایپ کنید تا اون ایکون فارسی بشه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Music تراکم کرنل نقاط جرم خیز و همبستگی آن با تراکم جمعیت در منطقه baranazx 0 6,586 ۰۵-۱۴-۱۴۰۲، ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: baranazx
  درج نام برای نقاط mohsen1400 0 15,462 ۱۱-۲۷-۱۴۰۰، ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen1400
  شیپ فایل جزیه هرمز Adel137 3 15,569 ۱۱-۲۴-۱۴۰۰، ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
Star درخواست شیپ فایل جزیره هرمز+تصویر ماهواره ای elahe.talebi 4 3,743 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
  محدود کردن کریجینگ به ایران mohsen1400 0 14,668 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۴۲ ق.ظ
  محدود کردن کریجینگ به ایران mohsen1400 0 14,875 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۳۹ ق.ظ
  Geostatistical Analyst mohsen1400 1 15,079 ۱۱-۱۹-۱۴۰۰، ۱۰:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  برطرف نمودن خطای مربوط به عدم شناسایی نقشه dem در محیط GIS hhabibi61 1 15,294 ۱۱-۱۴-۱۴۰۰، ۱۱:۳۰ ق.ظ
  شیپ فایل شهر تهران زهرا2 1 15,663 ۱۱-۰۹-۱۴۰۰، ۱۰:۲۲ ق.ظ
  کهرنکردن قسمت سرچ ارک مپ Gis777 1 15,790 ۰۹-۲۷-۱۴۰۰، ۰۶:۴۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس