انجمن جی آی اس (GIS)
درخواست کمک برای تعیین عمق برف برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: تخصصی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C)
+--- انجمن: سنجش از دور (Remote Sensing) (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88%D8%B1-Remote-Sensing)
+--- موضوع: درخواست کمک برای تعیین عمق برف برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B9%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%B9%D9%85%D9%82-%D8%A8%D8%B1%D9%81-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D9%87%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A8%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87)

درخواست کمک برای تعیین عمق برف برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره - جواد عباس نژاد - ۰۵-۰۵-۱۳۹۳

با سلام
من میخوام عمق برف رو برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره ای تعیین کنم کسی هست که بتونه برای یافتن عمق برف بهم کمک کنه.
با تشکر از دوستان عزیز

RE: درخواست کمک برای تعیین عمق برف برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره - شهرام ملکی - ۰۵-۰۵-۱۳۹۳

سلام جواد جان حالت چطوره داداش؟
تو یه مطالعه ای که در چین انجام داده بودن با استفاده از داده های ماهواره ای مایکروویو منفعل (SMMR and SMM/I)که بین سالهای 1978 تا 2006 صورت گرفته بود، ضخامت برف رو طی سالهای مختلف محاسبه و به صورت نقشه نمایش دادن. در زیر اون مقاله رو من برات قرار دادم.
موفق باشی

RE: درخواست کمک برای تعیین عمق برف برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره - عباسعلی داداشی - ۰۵-۰۵-۱۳۹۳

سلام به فصل هفت کتابی که معرفی می کنم مراجعه کنید
مبانی هوا شناسی ماهواره‌ ای
نويسنده : دکتر منوچهر فرج‌ زاده ، نعمت‌ الله کریمی انتشارات سمت، موفق باشید

RE: درخواست کمک برای تعیین عمق برف برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره - جواد عباس نژاد - ۰۵-۰۵-۱۳۹۳

قربون شهرام جان
مرسی داداش دستت درد نکنه
تشکر دارم از داداشی

RE: درخواست کمک برای تعیین عمق برف برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره - شهرام ملکی - ۰۵-۰۵-۱۳۹۳

(۰۵-۰۵-۱۳۹۳، ۱۰:۳۴ ب.ظ)جواد عباس نژاد نوشته است: قربون شهرام جان
مرسی داداش دستت درد نکنه
تشکر دارم از داداشی

خواهش میکنم ممنونم

RE: درخواست کمک برای تعیین عمق برف برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره - armx - ۰۵-۰۶-۱۳۹۳

(۰۵-۰۵-۱۳۹۳، ۰۳:۲۹ ب.ظ)جواد عباس نژاد نوشته است: با سلام
من میخوام عمق برف رو برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره ای تعیین کنم کسی هست که بتونه برای یافتن عمق برف بهم کمک کنه.
با تشکر از دوستان عزیز

سلام دوست عزیز دکتر قربانی از دانشگاه محقق اردبیلی این کارو در قالب طرح و به صورت کامل انجام دادن ،هدف شما از این کار چیه؟

RE: درخواست کمک برای تعیین عمق برف برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره - armx - ۰۵-۰۶-۱۳۹۳

(۰۵-۰۶-۱۳۹۳، ۱۲:۳۳ ب.ظ)جواد عباس نژاد نوشته است: سلام این پایان نامه ای هس که من دارم برا یکی از دانشجویان ارشد انجام میدم. مگه طرح انجام شده قبلا میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید.

بله این طرح آب منطقه ای در مورد برف سنجی کوه سبلان و استان اردبیل بود که با استفاده از تصاویر مودیس و عملیات میدانی سال پیش انجام شد، مدیر پروژه هم دکتر اردوان قربانی از دانشگاه محقق اردبیلی بودند

RE: درخواست کمک برای تعیین عمق برف برای کوهستان سبلان با استفاده از تصاویر ماهواره - جواد عباس نژاد - ۰۵-۰۶-۱۳۹۳

مرسی از شما