انجمن جی آی اس (GIS)
درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: اشتراک گذاری دیتا و اطلاعات GIS,RS (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-GIS-RS)
+--- انجمن: داده های رایگان و لینک های آن (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86)
+--- موضوع: درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%84%D8%A7%D9%8A%D9%87-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%D9%8A%D8%A7%D8%B2-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران - a.esmailzadeh2000@gmail.com - ۰۲-۲۸-۱۳۹۴

(۰۱-۲۰-۱۳۹۴، ۰۱:۵۴ ب.ظ)استار نوشته است: سلام شیپ فایل های استان تهران اگه شهرستان ورامین باشه که بهتر را می خواستم.مناطق حفاظت شده.گسلها.پهنه خطر .نقشه اقلیمی .ممنون میشم اگه کمکم کنید.

سلام دوست عزیز ایمیل بزنید
a.esmailzadeh2000@gmail.com

RE: درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران - sima_f - ۰۳-۲۵-۱۳۹۴

سلام
لایه های منطقه 22 تهران رو میخواستم .خیلی ممنونم
sima_fusion@yahoo.com

RE: درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران - alishan - ۰۴-۱۵-۱۳۹۴

سلام
من شیپ فایل مناطق چهارگانه‌ محیط زیست ایران میخوام
ممنون میشم اگه از دوستان کسی بتونه این فایل ها رو در اختیار بنده قرار بده

RE: درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران - sabagh - ۰۴-۲۸-۱۳۹۴

با سلام

لطفا شیپ فایل تهران را در اختیار قرار بدید

ممنون

RE: درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران - reza9621 - ۰۸-۰۴-۱۳۹۴

سلام دوستان

من لایه زیرساخت های منطقه 6 رو احتیاج دارم. برای سال های بعد 85...

زیرساخت های مورد نیازم:
خطوط و ایستگاه های مترو
خطوط و ایستگاه های brt
پل های روگذر و زیرگذر
تونل ها

ممنونم اگه کسی داره و بفرسته

rezazahedi@live.com

RE: درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران - parsley - ۱۱-۲۱-۱۳۹۴

با سلام.

من کتاب Getting started with ArcGIS 9 از باب بوت و اندی میچل رو به همراه فایل های تمرینی شون دانلود کردم، اما فایل Water use.lyr در ArcCatalog باز نمیشه. حالا من - که در جی آی اس تقریبا مبتدی ام- نمی دونم که مشکل از فایله یا کاربردش؟ با اینحال برای مطمئن شدن خواستم تقاضا کنم اگر کسی از دوستان این فایل رو داره روی سایت بذاره تا مجددا تست کنم.
با تشکر

RE: درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران - parsley - ۱۱-۲۵-۱۳۹۴

کسی نظری نداره؟!

RE: درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران - mehrad - ۱۱-۲۶-۱۳۹۴

در مورد چی ؟؟؟

RE: درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران - parsley - ۱۱-۲۶-۱۳۹۴

(۱۱-۲۶-۱۳۹۴، ۰۱:۰۵ ب.ظ)mehrad نوشته است: در مورد چی ؟؟؟

من کتاب Getting started with ArcGIS 9 از باب بوت و اندی میچل رو به همراه فایل های تمرینی شون دانلود کردم، اما فایل Water use.lyr در ArcCatalog باز نمیشه. حالا من - که در جی آی اس تقریبا مبتدی ام- نمی دونم که مشکل از فایله یا کاربردش؟ با اینحال برای مطمئن شدن خواستم تقاضا کنم اگر کسی از دوستان این فایل رو داره روی سایت بذاره تا مجددا تست کنم.

RE: درخواست لايه هاي مورد نياز كاربران - 9402115 - ۱۲-۰۹-۱۳۹۴

با سلام خدمت مهندس عزیز
به لایه های رقومی استان ایلام نیاز دارم زمین شناسی، توپو و شیپ فایل های مربوطه با تشکرno.nikpour@gmail.com