تنظیم نقشه رستری - نسخهی قابل چاپ +- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir) +-- انجمن: تخصصی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C) +--- انجمن: موضوعات عمومی GIS (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-GIS) +--- موضوع: تنظیم نقشه رستری (/Thread-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C) |
تنظیم نقشه رستری - abkhiz1386 - ۱۱-۰۱-۱۳۹۴ سلام دوستان من با ابزار XTOOLS ارزش نقطه ای رو به نقشه رستری تبدیل کردم اما نقشه رستری به دست آمده به شکل 4 ضلعی منظم هست. چطور میتونم این نقشه رستری رو به وسعت منطقه ام تهیه کنم. ممنون میشم اگه جواب بدین RE: تنظیم نقشه رستری - شهرام ملکی - ۱۱-۰۲-۱۳۹۴ سلام دوست گرامی موقعی که میخواید اینکار رو بکنید قبلش باید در قسمت زیر: Geoprocessing-processing Extent منطقه رو براش معرفی کنید. همچنین در همین آپشن بخش Raster Analysis باز هم منطقه رو بهش بدید و سپس میتونید بدون هیچ مشکلی کارتون رو انجام بدید. RE: تنظیم نقشه رستری - abkhiz1386 - ۱۱-۰۳-۱۳۹۴ سلام دوست گرامی من آپشن Geoprocessing-processing Extent رو پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید. خیلی ممنون |