گوگل ارث - نسخهی قابل چاپ +- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir) +-- انجمن: تخصصی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C) +--- انجمن: موضوعات عمومی GIS (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-GIS) +--- موضوع: گوگل ارث (/Thread-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%A7%D8%B1%D8%AB) صفحهها:
1
2
|
گوگل ارث - الهام - ۰۵-۰۶-۱۳۹۲ یک سوالی داشتم. ممنون میشم اگر پاسخ بدین. اگر روی گوگل ارث یک عرضه خطی یا پلی گونی رسم کنم چطور می تونم اون رو وارد Arc Map کنم؟ با تشکر RE: گوگل ارث - فردین آژغ - ۰۵-۰۶-۱۳۹۲ با استفاده از اکستنشن xtools import from kml RE: گوگل ارث - farzadgol - ۰۵-۰۶-۱۳۹۲ (۰۵-۰۶-۱۳۹۲، ۰۵:۱۰ ب.ظ)الهام نوشته است: یک سوالی داشتم. ممنون میشم اگر پاسخ بدین. سلام وارد گوگل ارث میشی.. بعدش تو نوار استاندارد add polygon یا add plyline میزنی .یک صفحه باز میشه.اصل مطلب اینجاست تو این صفحه روی گزینه view کلیک کن..گزینه snopshot current view کلیک کن تا مختصات نشون بده ..بدون بستن این صفحه رو هر مکانی که میخوایی پلیگون رسم کن ..رو همین پلیگون کلیک راست کن save place as بزن دقت کن با فرمت kmz ذخیره میشه..تموم حالا میتونی ادد کنی تو arc map جالبه با مختصات واقعی امیدوارم مشکلت حل شده باشه RE: گوگل ارث - وحید ایمانی - ۰۵-۰۷-۱۳۹۲ [attachment=448] (۰۵-۰۶-۱۳۹۲، ۱۰:۵۵ ب.ظ)farzadgol نوشته است:(۰۵-۰۶-۱۳۹۲، ۰۵:۱۰ ب.ظ)الهام نوشته است: یک سوالی داشتم. ممنون میشم اگر پاسخ بدین. سلام جواب دوستمون خیلی کامل بود اما یک نکته در نسخه 10 به بالا هست و اونم اینه که برای اد کردن لایه KMZ باید از مسیر ARC TOOLBOX بعد conversion toolsبعد from kml معرفی نمایید. RE: گوگل ارث - me8rdad - ۰۶-۲۹-۱۳۹۲ من وقتی لایه ها رو از گوگل ارث وارد آرک مپ میکنم نمایش میده اما با نقشه های دیگه همپوشانی نداره. به نظر شما مشکل چی میتونه باشه؟! روی سیستم تصویر لایه Undefine میزنه. دوباره واسش تعریف میکنم فایده نداره از جغرافیایی به UTM تبدیلش میکنم بازم ردیف نمیشه در صورتی که توی حالت عکس مشکل نداره و وقتی لایه UTM خودم رو وارد گوگل ارث میکنم رو جای خودش قرار می گیره I Don't Know RE: گوگل ارث - فردین آژغ - ۰۶-۲۹-۱۳۹۲ لایه هاتون رو میتونین آپلود کنین؟ RE: گوگل ارث - ARMAN_T - ۰۶-۲۹-۱۳۹۲ (۰۶-۲۹-۱۳۹۲، ۰۴:۰۱ ب.ظ)me8rdad نوشته است: من وقتی لایه ها رو از گوگل ارث وارد آرک مپ میکنم نمایش میده اما با نقشه های دیگه همپوشانی نداره. به نظر شما مشکل چی میتونه باشه؟! سلام شما وقتی که یک عکی رو از گوگل ارث وارد ARC MAP می کنید باید ژئورفرنس شده باشد تا روی لایه های دیگر قرار گیرد.اگر ژئورفرنس ( یا به عبارتی زمین مرجع) نشده باشد. قطعا بر روی لایه ها قرار نمی گیرد. برای ژئورفرنس کردن عکس میتونید از نوار ابزار Georeferencing در نرم افزار ARC MAPاستفاده کنید. شما هر چقدر سیستم مختصات را هم عوض کنید تا زمانی که عکس شما ژئورفرنس نشود بر روی لایه ها قرار نمی گیرد. RE: گوگل ارث - me8rdad - ۰۶-۲۹-۱۳۹۲ لایه هاتون رو میتونین آپلود کنین؟ لایه خاصی نبود.. میخواستم اولین بار لایه گوگل ارث توی GIS رو تجربه کنم (۰۶-۲۹-۱۳۹۲، ۰۹:۱۱ ب.ظ)ARMAN_T نوشته است:(۰۶-۲۹-۱۳۹۲، ۰۴:۰۱ ب.ظ)me8rdad نوشته است: من وقتی لایه ها رو از گوگل ارث وارد آرک مپ میکنم نمایش میده اما با نقشه های دیگه همپوشانی نداره. به نظر شما مشکل چی میتونه باشه؟! منظور من عکس نبود.. اون که بعله.. میدونم.. دیگه اونقدر هم.. منظور من اضافه کردن لایه پولیگون ترسیم شده توی گوگل ارث هستش که وقتی وارد آرک مپ میکنیم باید سرجاش قرار بگیره.. RE: گوگل ارث - majid-karimi - ۰۶-۳۰-۱۳۹۲ سلام در مورد سوالی که در این قسمت مطرح شده باید عرض شود که aRCGIS فرمت های KML و KMZ رو میتونه بخونه ومشکلی هم نیست.براحتی موارد ترسیم شده رو با پسوند KML ذخیره کنید وبعد در ARCMAP فراخوانی کنید. اگه مشکلی بود بفرمایید RE: گوگل ارث - leilanajafy - ۰۷-۱۵-۱۳۹۲ با سلام من این کار رو انجام دادم اما هیچی در صفحه gisمعلوم نیست.در ضمن گزینه ژئو رفرنس من غیر فعال شده چه طوری فعال کنم؟ممنونم |