دانلود عکس ماهواره ای باکیفیت از گوگل ارث - نسخهی قابل چاپ +- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir) +-- انجمن: تخصصی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C) +--- انجمن: موضوعات عمومی GIS (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-GIS) +--- موضوع: دانلود عکس ماهواره ای باکیفیت از گوگل ارث (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%A7%D8%B1%D8%AB) صفحهها:
1
2
|
RE: دانلود عکس ماهواره ای باکیفیت از گوگل ارث - ganjoor - ۰۶-۱۹-۱۳۹۲ این 2 کیفیت با هم قابل قیاس نیستند RE: دانلود عکس ماهواره ای باکیفیت از گوگل ارث - dari - ۱۲-۰۴-۱۳۹۵ (۰۶-۰۱-۱۳۹۲، ۱۲:۰۸ ب.ظ)کریمی نوشته است: سلام. همونطور که میدونید وقتی در گوگل ارث زوم میکنیم و به آخرین درجه زوم میرسیم، درحدی که مثلا کوچه های باریک شهری نیز مشخص هستند. متاسفانه در این حالت فقط یک محدوده کوچک را می توان به صورت عکس ذخیره کرد! آیا راهی وجود داره که مثلا عکس نهایت زوم شده یک شهر رو کامل و در یک فایل دانلود کرد؟ (۰۶-۰۱-۱۳۹۲، ۰۹:۰۵ ب.ظ)نسرین گنجی نوشته است: سلام سلام ، ازاین سایت بازهم کیفیت مناسب نیست وبعداز زوم خیابانها وضوح ندارد |