انجمن جی آی اس (GIS)
اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن جی آی اس (GIS) (http://forum.arcgis.ir)
+-- انجمن: عمومی (http://forum.arcgis.ir/Forum-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گپ و گفت ها دوستانه (http://forum.arcgis.ir/Forum-%DA%AF%D9%BE-%D9%88-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87)
+--- موضوع: اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر (/Thread-%D8%A7%DA%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%8C%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%8C%D9%85%D8%AD%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AA%D9%88%D9%86%D9%88-%D8%A8%DA%AF%DB%8C%D8%AF%D8%8C-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D9%87-%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر - mzla - ۱۱-۰۶-۱۳۹۲

محمد ذوالفقاری
دانشجوی سال آخر کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری در دانشگاه زنجان
تسلط به نرم افزار های gis،envi،Idrisi،Global Mapper و ...

RE: اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر - شهرام ملکی - ۱۱-۰۶-۱۳۹۲

(۰۶-۳۰-۱۳۹۲، ۰۹:۳۶ ب.ظ)beghamza نوشته است: محمد قادری
دانشجوی کارشناسی دانشگاه یزد

دانشجوی کارشناسی ارشد جغرافیای پزشکی دانشگاه تبریز هستم.

RE: اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر - s_sh - ۱۱-۰۷-۱۳۹۲

سلام به همگی...
بنده هم دانشجوی ترم آخر آب و هوا شناسی دانشگاه حکیم سبزواری و البته داوطلب کنکور ارشد gis ...

(۱۱-۰۶-۱۳۹۲، ۰۱:۵۲ ب.ظ)meysam65 نوشته است: میثم طولابی کارشناس ارشد آب و هواشناسی کاربردی دانشگاه تربیت مدرس. بیکار بیکار
مسلط به 22 نرم افزار کاربردی در رشته های مختلف. دارای 5 مقاله همایشی+ 5 مقاله پژوهشی و 1 مقاله ISI .... با معدل کل 18.5 و نمره پایان نامه 19.5 - ولی چه فایده....

چه بدSadSadSad
واقعا شما 22 تا نرم افزار بلدینو بیکارینHuh
عجیبهConfused

RE: اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر - geoscir - ۱۱-۰۷-۱۳۹۲

بنده دانشجوی دکتری ژئومورفولوژی

بیسواد و بی کار دنبال یاد گرفتن موضوعات جدید

RE: اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر - naser1370 - ۱۱-۰۷-۱۳۹۲

فارغ التحصیل مهندسی شهرسازی ودانشجوی ارشد طراحی شهری دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)

RE: اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر - meysam65 - ۱۱-۰۷-۱۳۹۲

[quote='samira sharafi' pid='3782' dateline='1390763863']
سلام به همگی...
بنده هم دانشجوی ترم آخر آب و هوا شناسی دانشگاه حکیم سبزواری و البته داوطلب کنکور ارشد gis ...

[quote='meysam65' pid='3772' dateline='1390724540']
میثم طولابی کارشناس ارشد آب و هواشناسی کاربردی دانشگاه تربیت مدرس.

RE: اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر - elahe.talebi - ۱۱-۰۸-۱۳۹۲

دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی توریسم دانشگاه سیستان و بلوچستان

RE: اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر - sirvan - ۱۱-۰۸-۱۳۹۲

(۱۱-۰۷-۱۳۹۲، ۰۴:۲۷ ب.ظ)meysam65 نوشته است:
(۱۱-۰۷-۱۳۹۲، ۱۲:۴۷ ق.ظ)samira sharafi نوشته است: سلام به همگی...

(۱۱-۰۶-۱۳۹۲، ۰۱:۵۲ ب.ظ)meysam65 نوشته است: میثم طولابی کارشناس ارشد آب و هواشناسی کاربردی دانشگاه تربیت مدرس. بیکار بیکار
مسلط به 22 نرم افزار کاربردی در رشته های مختلف. دارای 5 مقاله همایشی+ 5 مقاله پژوهشی و 1 مقاله ISI .... با معدل کل 18.5 و نمره پایان نامه 19.5 - ولی چه فایده....

چه بدSadSadSad
واقعا شما 22 تا نرم افزار بلدینو بیکارینHuh
عجیبهConfused

متأسفانه آره....چند روز رفتم طرف بیگاری میکشید ازم و فضای بسیار بد کاری داشتو چون اکثرشون محیط زیست بودن خودشونو از من بالاتر میدیدن درحالی که سوالاشونو از من میپرسیدن....قرارداد بسیار بدی میخواستن ببندم که هر وقت دلشون خواست میتونن منو بندازن بیرون ولی من نمیتونستم برم..منم قبول نکردم

سلام میثم جان
میشه اسم 22 تا رو ببری؟

RE: اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر - meysam65 - ۱۱-۱۰-۱۳۹۲

اولا که من با تمام اینا کار کردم ولی فقط دوست داشتم بنویسم آشنایی.
دوما بیش از این وقت خودمو برا جواب دادن به حالا هر چی اسمشو میزارین (حسادت ، رقابت، یا هر چیری)تلف کنم...چون من شمارو نمیشناسم باهاتون بحث کنم من در عمل نشون میدم توانایمو .

- این سه نکته رو هم به ذهنت بسپر:
1، شما تا الان چند بار جواب بچه هارو دادین یا راه حل دادین که مشکل بچه هارو مرتفع کنی که اینقد از خود مچکرین؟؟؟ پس عقدتو اینجا بروز نده.برو اول یاد بگیر بعد بیا بحث کن جانم.
2- دانشگاه تهران فقط اسمه.... دوستام اونجان ازشون معلومه وضعشون..
3- گرایش من اصلا با گرایش جنابعالی یکی نیست و دوس ندارم باهات بحث کنم.
4- اینقد زیاد بودن که وقت شمردن نداشتم و گذاشتم بیکاری مث شما بشمرن واسم.
5- حسادت خیلی بده، انتقاد سازنده خوبه ولی حسادت به خودت ضربه میزنه فقط ....پس سعی کن به توانایی خودت فکر کنی و نه اینکه دنبال ابنو اون باشی که چکاره ان؟
6- باشه ما بیسواد، ولی اگه لطف کنین و کارای پژوهشیتونو(دانشجوی دانشگاه تهران باسواد) بزارین همه دوستان ببینن ممنون میشم.

RE: اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر - فردین آژغ - ۱۱-۱۰-۱۳۹۲

دوستان این تاپیک اختصاص داره به آشنایی لطفا باهم مهربون باشید
خواهشا تو این فضا ادامه ندید،چون ما میتونیم به جای اینکه وقتمون رو اینجوری تلف کنیم به سوالات بی پاسخ کاربران جواب دهیم.
شب خوبی داشته باشین