۰۳-۱۱-۱۳۹۳، ۰۱:۰۷ ق.ظ
مهندسان گرامی، سلام
یه نقشه DWF دارم که فقط با DWF Viewer باز میشه، در کنار نقشه هم مقیاس 1:5500 زده.
باید رو این نقشه مقداری کار کنم، بلوک بندی کنم، مساحت هر بلوک رو بدست بیارم و .....
یه مقدار گیج و گمراه شدم که باید چه کنم؟!
کاری که من کردم:
یه برنامه از نت دانلود کردم و فایله DWF رو به dwg تبدیل کردم.
تو محیط CAD که یه منطقه تقریبا بزرگی رو بستم مساحته عاقلانه بهم نداد!!
بعد فایله dwg رو تو محیط آرک مپ بردم.
میخوام ازش مساحت بگیرم تو قسمت units میزنه unknown
نظره شما چیه؟؟
بهترین روش برای استفاده از این نقشه ای که دارم به چه صورته؟؟
مقیاسی که تو legend نقشه اومده رو از کجا باید برایه GIS مشخص کنم؟!
ممنون میشم راهنماییم کنین
یه نقشه DWF دارم که فقط با DWF Viewer باز میشه، در کنار نقشه هم مقیاس 1:5500 زده.
باید رو این نقشه مقداری کار کنم، بلوک بندی کنم، مساحت هر بلوک رو بدست بیارم و .....
یه مقدار گیج و گمراه شدم که باید چه کنم؟!
کاری که من کردم:
یه برنامه از نت دانلود کردم و فایله DWF رو به dwg تبدیل کردم.
تو محیط CAD که یه منطقه تقریبا بزرگی رو بستم مساحته عاقلانه بهم نداد!!
بعد فایله dwg رو تو محیط آرک مپ بردم.
میخوام ازش مساحت بگیرم تو قسمت units میزنه unknown
نظره شما چیه؟؟
بهترین روش برای استفاده از این نقشه ای که دارم به چه صورته؟؟
مقیاسی که تو legend نقشه اومده رو از کجا باید برایه GIS مشخص کنم؟!
ممنون میشم راهنماییم کنین