(۰۶-۰۶-۱۳۹۲، ۰۲:۲۵ ق.ظ)فردین آژغ نوشته است: سه تا کار بکنین
اولا زمانی که این کاد را انجام میدهید ادیتورتون رو استارت کنید که این باگ از بین بره
دو اینکه شما دارین به زون 29 پروجکت میگیرین در حالی که باید به 39 پروجکت بگیرین
سه اینکه مسیر خروجیتون رو از ژیو دیتابیس عوض کرده و یه اسم دیگه بهش بدین
و اینکه این فایلی که من میبینم فکر میکنم در اصل جغرافیایی بوده و اشتباها به یوتی ام به جای اینکه پروژکت بشه دیفاین شده
سلام.
1. لایه ی رستر به عنوان یک لایه ی editable شناسائی نمی شه، بنابر این استار ادیتینگ نمی شه.
2. بیشتر از 30 بار با ورژن های متفاوت GIS ، روش های متفاوت و با شرایط متفاوت این کار رو انجام دادم شاید فقط همین یک بار که برای نمایش در سایت انجام می دادم، زون 29 رو انتخاب کرده باشم.
3. مسیر خروجیم رو هم عوض کردم، اسم فایل رو هم عوض کردم اما اتفاقی نیافتاد.
4. منظورتون اینه که من به جای پروجکت، دیفاین کردم یا فایل مشکل داره؟ اگه فایل مشکل داشته باشه نمی شه کاریش کرد؟ آن دیفاین نداریم تو GIS ?
در ضمن این کار رو وقتی با ورژن 9.3 انجام می دم، ARCMAP خود به خود بسته میشه!!!
این یکی از فایلهاییه که خودتون به اشتراک گذاشتید. تو پست تصاویر ماهواره ای کل ایران. فولدر N-39-30 امکانش هست چک کنید ببینید مشکلش چیه؟
(۰۶-۰۶-۱۳۹۲، ۰۱:۴۴ ق.ظ)ganjoor نوشته است: یک کم وقت میبره ولی فکر کنم جواب بده . نقاط مشخصی را در رستر قرار دهید و وارد گوگل ارث شوید سیستم مختصات google earth را به utm تغییر دهید ونقاط مشخص شده را که به صورت utm دارید بعد از پاک کردن سیستم مختصات قبلی لایه را در arc map دوباره زمین مرجع کنید.اگر نیاز به توضیح کامل بود در خدمتم
سلام.
سیستم مختصات رو چطوری می شه پاک کرد؟!! GOOGLE EARTH می خواد یا ARC MAP?
اگر بشه پاک کرد، فکر نکنم احتیاجی به ژئو رفرنس داشته باشیم! نه؟!
اگه بتونم سیستم مختصات کنونیش رو پاک کنم شاید بتونم مجددا پروجکت دیفاینش کنم.
(۰۶-۰۶-۱۳۹۲، ۰۱:۴۰ ق.ظ)me8rdad نوشته است: http://help.arcgis.com/EN/arcgisdesktop/...000289.htm
سلام.
خودتون خطا رو خوندید؟
Ensure that the dataset is not read-only or being locked by another application or user.
یعنی ممکنه قفل شده باشه؟ کاریش می شه کرد؟