لایه هاتون رو میتونین آپلود کنین؟
لایه خاصی نبود..
میخواستم اولین بار لایه گوگل ارث توی GIS رو تجربه کنم
منظور من عکس نبود.. اون که بعله.. میدونم.. دیگه اونقدر هم..
منظور من اضافه کردن لایه پولیگون ترسیم شده توی گوگل ارث هستش که وقتی وارد آرک مپ میکنیم باید سرجاش قرار بگیره..
لایه خاصی نبود..
میخواستم اولین بار لایه گوگل ارث توی GIS رو تجربه کنم
(۰۶-۲۹-۱۳۹۲، ۰۹:۱۱ ب.ظ)ARMAN_T نوشته است:(۰۶-۲۹-۱۳۹۲، ۰۴:۰۱ ب.ظ)me8rdad نوشته است: من وقتی لایه ها رو از گوگل ارث وارد آرک مپ میکنم نمایش میده اما با نقشه های دیگه همپوشانی نداره. به نظر شما مشکل چی میتونه باشه؟!
روی سیستم تصویر لایه Undefine میزنه. دوباره واسش تعریف میکنم فایده نداره
از جغرافیایی به UTM تبدیلش میکنم بازم ردیف نمیشه
در صورتی که توی حالت عکس مشکل نداره و وقتی لایه UTM خودم رو وارد گوگل ارث میکنم رو جای خودش قرار می گیره
I Don't Know
سلام
شما وقتی که یک عکی رو از گوگل ارث وارد ARC MAP می کنید باید ژئورفرنس شده باشد تا روی لایه های دیگر قرار گیرد.اگر ژئورفرنس ( یا به عبارتی زمین مرجع) نشده باشد. قطعا بر روی لایه ها قرار نمی گیرد. برای ژئورفرنس کردن عکس میتونید از نوار ابزار Georeferencing در نرم افزار ARC MAPاستفاده کنید.
شما هر چقدر سیستم مختصات را هم عوض کنید تا زمانی که عکس شما ژئورفرنس نشود بر روی لایه ها قرار نمی گیرد.
منظور من عکس نبود.. اون که بعله.. میدونم.. دیگه اونقدر هم..
منظور من اضافه کردن لایه پولیگون ترسیم شده توی گوگل ارث هستش که وقتی وارد آرک مپ میکنیم باید سرجاش قرار بگیره..
*** هر روزی که می آموزم، پی می برم که جاهل ترم!! ***